Anomaly 2

Anomaly 2 1.0

Walka z obcymi w grze w stylu Tower offense

Anomaly 2 to gra z gatunku Tower offense. Akcja rozgrywa się w post-apokaliptycznym świecie opanowanym przez obcych. Naszym celem w Anomaly 2 jest przejęcie kontroli nad kolejnymi jednostkami i zniszczenie obcych.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Świetna grafika
  • Mnogość kombinacji taktycznych
  • Cztery tryby trudności

Wady

  • Nie można zmienić trasy konwoju w trakcie jego poruszania się
  • Mało graczy dostępnych w trybie multiplayer

Bardzo dobry
8

Anomaly 2 to gra z gatunku Tower offense. Akcja rozgrywa się w post-apokaliptycznym świecie opanowanym przez obcych. Naszym celem w Anomaly 2 jest przejęcie kontroli nad kolejnymi jednostkami i zniszczenie obcych.

Świat kompletnie opanowany przez obcych

Obcy zaatakowali Ziemię, a teraz ludzkość powraca i stara się stawić czoło najeźdźcom z kosmosu. Fabuła Anomaly 2 nie różni się więc niczym od wielu znanych nam historii z gatunku science-fiction. I tego należy spodziewać się od tej gry.  Anomaly 2 oferuje atrakcyjną rozgrywkę w trybie dla jednego gracza, w której dostępne jest kilka różnych zakończeń. Naszym celem będzie atakowanie uzbrojonych obcych. Musimy korzystać z oddziałów szturmowych, a także z robotów i cały czas umacniać naszą armię. Anomaly 2 posiada też tryb multiplayer, który pozwala na konkurowanie z innymi graczami. Tryb ten polega już jednak na obronie naszych terytoriów (tower defence). Niestety podczas testów serwery świeciły pustkami.

Odwrotność Tower defense

W przeciwieństwie do gier typu Tower defense, w której należy chronić strategiczne miejsca przed atakami wrogów, cel Anomaly 2 jest odwrotny. To my rozpoczynamy inwazję na obcych. Przed rozpoczęciem każdej misji musimy dokładnie sprawdzić mapę sposobu i określić w jaki sposób rozłożyć jednostki. Następnie odpowiednio ustawiamy naszą armię i taktykę tak aby atakować przybyszów z kosmosu. W trakcie można zbierać przedmioty, które pozwolą nam zyskać przewagę, możemy zyskać tzw. power-upy, które zwiększą naszą moc i wydajność. Cztery poziomy trudności pozwalają na wybór rozgrywki dopasowany do każdego gracza.

Urzekająca grafika

Grafika w Anomaly 2 urzeka swoją wysoką jakością oraz filmowymi animacjami. To najmocniejszy punkt gry.

Zabawa z obcymi

W Anomaly 2 gracz musi podjąć odpowiednie działania i szybko reagować, aby pozbyć się wrogów. Zaawansowani gracze docenią ilość taktycznych kombinacji oraz fenomenalną grafikę. Tryb dla pojedynczego gracza jest naprawdę ciekawy, niestety tryb multiplayer zawodzi brakiem rywali. Mimo wszystko Anomaly 2 jest jedną z ciekawszych strategii na iPad i iPhone.

Anomaly 2

Download

Anomaly 2 1.0

Opinie użytkowników o Anomaly 2

Sponsorowany×